Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Tłumacz przysięgły niemieckiego i angielskiego – referencje


W zawodzie tłumacza obok perfekcyjnej znajomości obcych języków liczy się także dokładność, która rzutuje na jakość tłumaczonych przez niego tekstów. Jako tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego zajmuję się tłumaczeniami tekstów prawniczych, medycznych i technicznych, przygotowując je starannie, zgodnie z najwyższym standardem i w terminie oczekiwanym przez klientów. Przez lata praktyki zawodowej zdobyłem w ten sposób zaufanie wielu osób, czego dowodem mogą być przedstawione tu referencje.
 

ikona kartki

Jeżeli interesuje Państwa współpraca w zakresie przygotowywania tłumaczeń z języka niemieckiego lub angielskiego, zapraszam do zapoznana się z opiniami na mój temat i do kontaktu z biurem Pro Lingua w Białymstoku.


ŚWIADCZĘ USŁUGI W ZAKRESIE:


Tłumaczeń poświadczonych: dokumenty pojazdów, umowy, dyplomy, świadectwa, odpisy aktów stanu cywilnego itp.
Tłumaczeń specjalistycznych: prawnicze, techniczne, medyczne
Tłumaczeń ustnych konsekutywnych: podczas czynności notarialnych, walnych zgromadzeń, ślubów cywilnych, spotkań biznesowych, rozmów telefonicznych itp.


PRZEJDŹ DO OFERTY

Politechnika Białostocka

zobacz referencje
Download this file (Referencje_PB.pdf)Zobacz Referencje
apostrofyJesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Pan Marek Bagiński podchodzi do stawianych zadań sumiennie, wykonuje ...

ThyssenKrupp

zobacz referencje
Download this file (Referencje - TKBS.pdf)Zobacz Referencje
apostrofyZ Panem Markiem Bagińskim współpracuję od 2010 roku. Do dnia dzisiejszego przetłumaczył wiele tekstów technicznych ...

L2 - Language Consulting

zobacz referencje
Download this file (1Referencje L2.pdf)Zobacz Referencje
apostrofyUprzejmie informujemy, że Pan Marek Bagiński współpracuje z Biurem Tłumaczeń L2 - Language Consulting Sp. z o.o.

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ATN

zobacz referencje
Download this file (2Referencje ATN.pdf)Zobacz Referencje
apostrofyBiuro Tłumaczeń Specjalistycznych ATN współpracuje z Panem Markiem Bagińskim od kwietnia 2008 roku.

SPPTS

zobacz referencje
Download this file (3Referencje_SekcjaPer.pdf)Zobacz Referencje
apostrofyPan Marek Bagiński współpracował z Zarządem Sekcji Periodontologii Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w latach 2006-2012.