Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
MAREK BAGIŃSKI

Tłumacz przysięgły j. angielskiego i niemieckiego Marek Bagiński


Zachęcam Państwa do skorzystania z moich usług jako tłumacza przysięgłego języka angielskiego i języka niemieckiego. Tłumaczę różnego rodzaju pisma o charakterze służbowym i prywatnym, przekładając je z języka polskiego na język niemiecki lub angielski oraz z obu obcych języków na nasz rodzimy język. Podejmuję się także tłumaczeń z niemieckiego na angielski oraz odwrotnie.
 

Zawód, który wykonuję, jest wynikiem mojej długoletniej pasji do nauki języków. Jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego świadczę usługi od 1999 roku, natomiast w 2012 roku zostałem także tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Od maja 2012 roku należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość swoich tłumaczeń, w dalszym ciągu rozwijam swoje umiejętności językowe.
 

Tłumaczenie tekstów technicznych i medycznych


Jako tłumacz przysięgły posiadam uprawnienia do wykonywania tłumaczeń poświadczonych i specjalistycznych. Do świadczenia tego typu usług upoważnia mnie także doskonała znajomość obu języków w zakresie słownictwa branżowego. Dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę proponować Państwu tłumaczenie tekstów technicznych, również dokumentów samochodowych potrzebnych w sytuacji sprowadzenia auta z zagranicy. Z jednakowo dobrym rezultatem podejmuję się tłumaczenia tekstów medycznych, które wymagają pieczątki tłumacza przysięgłego. Ponadto występuję w charakterze tłumacza ustnego, którego obecność wymagana jest m.in. w trakcie czynności notarialnych, ślubów cywilnych lub międzynarodowych rozmów handlowych.
 

 

Kiedy potrzebny jest tłumacz przysięgły?


Wymagane w wielu sytuacjach prawnych tłumaczenia przysięgłe są gwarancją tego, że mamy do czynienia z dokumentami wiarygodnymi i spełniającymi wymogi prawne. O ile w przypadku zwykłych tłumaczeń wystarczy jedynie bardzo dobra znajomość danego języka obcego, tłumaczenia dokumentów urzędowych wymagają poświadczenia tłumacza przysięgłego, że ich treść odpowiada oryginałowi. Ze względu na dużą popularność tych języków w naszym kraju, najczęściej poszukiwani są tłumacze przysięgli języka niemieckiego i angielskiego. Jest to związane m.in. z tym, że wielu naszych rodaków mieszka i pracuje w tych krajach, a Polacy zawierają też związki małżeńskie z obywatelami Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Również osoby tu na miejscu często potrzebują pomocy tłumacza przysięgłego niemieckiego czy angielskiego w związku np. z prowadzoną działalnością gospodarczą czy ze sprowadzeniem auta z zagranicy i rejestracją go w innym kraju. Jako tłumacz przysięgły j. angielskiego i niemieckiego biorę odpowiedzialność prawną za przygotowaną przeze mnie treść tłumaczeń dokumentów medycznych, technicznych, prawnych i innych pism o charakterze formalnym.

ZDOBYTE CERTYFIKATY


 • Dyplom memoQ 2014 dla Marek Bagiński< WRÓĆPRZEJDŹ DO OFERTY >
 • Uncategorised
  Liczba artykułów:
  7
 • oferta
  Liczba artykułów:
  9
 • referencje

  Tłumacz przysięgły języków angielskiego i niemieckiego – referencje

  Jestem tłumaczem przysięgłym i zajmuję się przekładem zarówno z języka niemieckiego jak i angielskiego. Przedstawiam Państwu wybrane referencje, które do tej pory otrzymałem i zapraszam do skorzystania z moich usług. Zajmuję się także tłumaczeniami tekstów prawniczych, medycznych i technicznych.

  Liczba artykułów:
  5
 • Blog
  Liczba artykułów:
  8