Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
MAREK BAGIŃSKI

Tłumacz przysięgły j. anielskiego i niemieckiego Marek Bagiński


Zachęcam do korzystania z moich usług jako tłumacza przysięgłego języka angielskiego i języka niemieckiego. Podejmuję się tłumaczeń z niemieckiego na angielski oraz odwrotnie. W zawodzie tłumacza pracuję od  kilkunastu lat. Jest to moja pasja, które nieustannie daje mi możliwość rozwoju osobistego.

Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego od 1999 roku, natomiast w 2012 roku zostałem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Od maja 2012 roku należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość usług, nieustannie rozwijam swoje umiejętności językowe.


Tłumaczenie tekstów technicznych i medycznychMoją specjalnością są tłumaczenia poświadczone i specjalistyczne. Świadczę usługi z zakresu tłumaczenia tekstów technicznych, tłumaczenia tekstów medycznych oraz tłumaczenia dokumentów samochodowych. Ponadto podejmuję się tłumaczeń ustnych konsekutywnych, m.in. podczas czynności notarialnych, walnych zgromadzeń, ślubów cywilnych oraz rozmów handlowych.

Kiedy potrzebny tłumacz przysięgły języka angielskiego lub niemieckiego?Jako tłumacz przysięgły j. angielskiego i niemieckiego biorę odpowiedzialność prawną za tłumaczone dokumenty. Wymagane w wielu sytuacjach prawnych tłumaczenia przysięgłe są gwarancją tego, że mamy do czynienia z dokumentami wiarygodnymi i spełniającymi wymogi prawne. O ile w przypadku zwykłych tłumaczeń wystarczy jedynie bardzo dobra znajomość danego języka obcego, tłumaczenia dokumentów urzędowych wymagają poświadczenia tłumacza przysięgłego, że ich treść odpowiada oryginałowi. Ze względu na dużą popularność tych języków w naszym kraju, najczęściej poszukiwani są tłumacze przysięgli języka niemieckiego i angielskiego. Jest to związane m.in. z tym, że wielu naszych rodaków mieszka i pracuje w tych krajach, Polacy zawierają też związki z obywatelami Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Również osoby tu na miejscu często potrzebują pomocy tłumacza przysięgłego niemieckiego czy angielskiego w związku np. z prowadzoną działalnością gospodarczą czy ze sprowadzeniem auta z zagranicy i rejestracją go w kraju.

Poszukiwany tłumacz w Białymstoku – moje ogłoszenie
Zatrudnię na praktykę w biurze tłumaczeń osobę z b. dobrą znajomością j. angielskiego (najchętniej także niemieckiego). Praca w biurze (nie zdalna) w Białymstoku ok. 20 godzin tygodniowo. Zgłoszenia z CV i listem motywacyjnym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

ZDOBYTE CERTYFIKATY


 • Dyplom memoQ 2014 dla Marek Bagiński< WRÓĆPRZEJDŹ DO OFERTY >
 • Uncategorised
  Liczba artykułów:
  6
 • oferta
  Liczba artykułów:
  9
 • referencje

  Tłumacz przysięgły języków angielskiego i niemieckiego – referencje

  Jestem tłumaczem przysięgłym i zajmuję się przekładem zarówno z języka niemieckiego jak i angielskiego. Przedstawiam Państwu wybrane referencje, które do tej pory otrzymałem i zapraszam do skorzystania z moich usług. Zajmuję się także tłumaczeniami tekstów prawniczych, medycznych i technicznych.

  Liczba artykułów:
  5
 • Blog
  Liczba artykułów:
  1