Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
MAREK BAGIŃSKI

Tłumacz przysięgły Marek Bagiński


Zachęcam do korzystania z moich usług jako tłumacza przysięgłego języka angielskiego i języka niemieckiego. Podejmuję się tłumaczeń z niemieckiego na angielski oraz odwrotnie. W zawodzie tłumacza pracuję od  kilkunastu lat. Jest to moja pasja, które nieustannie daje mi możliwość rozwoju osobistego.

Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego od 1999 roku, natomiast w 2012 roku zostałem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Od maja 2012 roku należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość usług, nieustannie rozwijam swoje umiejętności językowe.Tłumaczenie tekstów technicznych i medycznychMoją specjalnością są tłumaczenia poświadczone i specjalistyczne. Świadczę usługi z zakresu tłumaczenia tekstów technicznych, tłumaczenia tekstów medycznych oraztłumaczenia dokumentów samochodowych. Ponadto podejmuję się tłumaczeń ustnych konsekutywnych, m.in. podczas czynności notarialnych, walnych zgromadzeń, ślubów cywilnych oraz rozmów handlowych.


Zatrudnię na praktykę w biurze tłumaczeń osobę z b. dobrą znajomością j. angielskiego (najchętniej także niemieckiego). Praca w biurze (nie zdalna) w Białymstoku ok. 20 godzin tygodniowo. Zgłoszenia z CV i listem motywacyjnym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

ZDOBYTE CERTYFIKATY


 • Dyplom memoQ 2014 dla Marek Bagiński< WRÓĆPRZEJDŹ DO OFERTY >
 • Uncategorised
  Liczba artykułów:
  6
 • oferta
  Liczba artykułów:
  9
 • referencje

  Tłumacz przysięgły języków angielskiego i niemieckiego – referencje

  Jestem tłumaczem przysięgłym i zajmuję się przekładem zarówno z języka niemieckiego jak i angielskiego. Przedstawiam Państwu wybrane referencje, które do tej pory otrzymałem i zapraszam do skorzystania z moich usług. Zajmuję się także tłumaczeniami tekstów prawniczych, medycznych i technicznych.

  Liczba artykułów:
  5