Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
MAREK BAGIŃSKI

Tłumacz przysięgły Marek Bagiński


Zachęcam do korzystania z moich usług jako tłumacza przysięgłego języka angielskiego i języka niemieckiego. Podejmuję się tłumaczeń z niemieckiego na angielski oraz odwrotnie. W zawodzie tłumacza pracuję od  kilkunastu lat. Jest to moja pasja, które nieustannie daje mi możliwość rozwoju osobistego.

Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego od 1999 roku, natomiast w 2012 roku zostałem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Od maja 2012 roku należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość usług, nieustannie rozwijam swoje umiejętności językowe.Tłumaczenie tekstów technicznych i medycznychMoją specjalnością są tłumaczenia poświadczone i specjalistyczne. Świadczę usługi z zakresu tłumaczenia tekstów technicznych, tłumaczenia tekstów medycznych oraz tłumaczenia dokumentów samochodowych. Ponadto podejmuję się tłumaczeń ustnych konsekutywnych, m.in. podczas czynności notarialnych, walnych zgromadzeń, ślubów cywilnych oraz rozmów handlowych.


Zatrudnię na praktykę w biurze tłumaczeń osobę z b. dobrą znajomością j. angielskiego (najchętniej także niemieckiego). Praca w biurze (nie zdalna) w Białymstoku ok. 20 godzin tygodniowo. Zgłoszenia z CV i listem motywacyjnym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

ZDOBYTE CERTYFIKATY


 • Dyplom memoQ 2014 dla Marek Bagiński< WRÓĆPRZEJDŹ DO OFERTY >
 • Uncategorised
  Liczba artykułów:
  6
 • oferta
  Liczba artykułów:
  9
 • referencje

  Tłumacz przysięgły języków angielskiego i niemieckiego – referencje

  Jestem tłumaczem przysięgłym i zajmuję się przekładem zarówno z języka niemieckiego jak i angielskiego. Przedstawiam Państwu wybrane referencje, które do tej pory otrzymałem i zapraszam do skorzystania z moich usług. Zajmuję się także tłumaczeniami tekstów prawniczych, medycznych i technicznych.

  Liczba artykułów:
  5